INTERCALL

Systemy przywoławcze i przyzywowe dla szpitali, domów opieki, domów emeryta, rezydencji, itp. Systemy przyzywowe do toalet dla osób niepełnosprawnych.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Strona główna > Aktualności > Intercall Touch

Aktualności

2017-01-13

Intercall Touch

Nowy system Intercall Touch można zaprogramować zgodnie z dowolnymi wymaganiami użytkownika. Lampy sygnalizacyjne systemu przyzywowego mogą sygnalizować wybranym kolorem dowolne zdarzenia. Dzięki nowej stylistyce i konstrukcji elementów jest łatwiejszy w instalacji oraz posiada dużo większe możliwości programowania opcji. Wszystkie elementy są mocownae natynkowo lub na standardowych puszkach elektrycznych.

Galeria produktów

Lampa sygnalizacyjna Zasilacz / kontroler IP Adresowalny punkt przywoławczy z odbiornikiem IR

Naręczny przycisk przywoławczy Wyświetlacz korytarzowy IP LED - 3 kolory Przycisk gruszkowy

Pomoc techniczna

Oferujemy pomoc techniczną dla naszych klientów, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

e-mail: biuro@alarmnet.com.pl

telefon:22 6634085

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALARMNET SP. J., ul. Karola Miarki 20c, 01-496 Warszawa.

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis jest ALARMNET SP. J. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego celu. Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności serwisu.

rozwiń ▾