INTERCALL

Systemy przywoławcze i przyzywowe dla szpitali, domów opieki, domów emeryta, rezydencji, itp. Systemy przyzywowe do toalet dla osób niepełnosprawnych.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Strona główna > O firmie

O firmie

Intercall to brytyjska marka z ponad 20-letnią tradycją. Obecnie najpopularniejszy system przyzywowy i przywoławczy na terenie Wielkiej Brytanii oraz jeden z najpopularniejszych w Europie. Lider nowoczesnych technologii, w tym rozwiązań do komunikacji w obiektach szpitalnych bazujących na technologii IP.

Firma Alarmnet  jest wyłącznym dystrybutorem Intercall na terenie Polski.

Galeria produktów

Wyświetlacz korytarzowy LED Standardowy adresowalny punkt przywoławczy Naręczny przycisk przywoławczy

Kontroler systemu Touch Przycisk gruszkowy Izolator Touch

Pomoc techniczna

Oferujemy pomoc techniczną dla naszych klientów, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

e-mail: biuro@alarmnet.com.pl

telefon:22 6634085

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALARMNET SP. J., ul. Karola Miarki 20c, 01-496 Warszawa.

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis jest ALARMNET SP. J. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego celu. Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności serwisu.

rozwiń ▾